Course photo
Mapa obou layoutů.Výhoziště jamky číslo 1.Course photoCourse photo
Create scorecard
Good conditions
19 hours ago
About the course
Původní 10jamkové discgolfové hřiště na Rekovicích vzniklo v srpnu 2016. V roce 2023 zahrnuje už dva layouty (hlavní 15jamkový a zkrácený 9jamkový). Najdete zde jak delší jamky na rekovických loukách, tak také techničtější úseky v okolních lesích. Zájemci, kteří nevlastní discgolfové disky, si je mohou vypůjčit během otvíracích hodin přímo v restauraci. Zápůjčka je zdarma, je třeba jen zaplatit vratnou zálohu 200 Kč za disk.
15 Holes
Outdoor Carpet Tees
DiscGolfPark Target Targets
Mixed use, Public park
Established 2016
Dogs allowed
Not cart friendly
Drinking water available
Restroom available

Contact

dgcbeskyd@email.cz
https://www.facebook.com/RekoviceDG/

Course Traffic

Players usually spend 1 - 1.5 hours here.

Want access to real-timecourse traffic? It's on UDisc Pro.

Upcoming events

Show all

Reviews

Show all
Upkeep
4.8
Shot variety/design
4.7
Tee areas
4.6
Signage/wayfinding
4.7
Amenities
4.6
Scenery/views
4.9
kreebfull
@kreebfull
36
0
Jul 21, 2023
Dnes jsme tu byli poprvé a hrozně moc jsme si to užili. Krásný flow hřiště. Výborné střídání otevřených jamek na louce společně s kratšími technickými jamkami v lesích. Až se sem zase někdy dostanu rozhodně to zde navštívím znova. Jako stavitel Choltic oceňuji velké množství práce při vytvoření hřiště. Smekám a místním nadšencům přeju mnoho zdaru a ať to lítá. 😉
udiscbanor
@udiscbanor
1393
0
Jul 7, 2023
Helt okej. Fint i början men sen blir det lite sämre hål mot slutet. Va 12 först. Nu är det 15st hål så gissar att det blir snart 18 hål. Korgarna är bra. Tee är lite korta och vissa är inte fast i marken ännu. Röjarbetet är helt okej. Varierande hål. (3.7/5.0)
mirimuri
@mirimuri
26
0
Aug 29, 2023
Veľmi pekne dizajnové ihrisko v krásnej prírode v Beskydách. Rôznorodé jamky, v lese i na lúkach, rôzne vzdialenosti. Možnosť zvoliť si kratší alebo klasický layout. Dobre udržované. Pozitívne hodnotím novinku "metličiek" ako označenia kruhov na (zatiaľ) niekoľkých jamkách.
adamzbeskyd
@adamzbeskyd
23
0
Aug 21, 2023
Hřiště v krásném prostředí trojanovských Horeček. Jamky v lesích i na loukách, na rovince i s převýšením. Délky jamek od 40 do 150 metrů prověří jak technickou hru, tak vzdálenost hodů.

Leaderboards

There are no scores for this leaderboard yet.